Untitled Document

مجتمع جنگلی پارادایس2

 

مجتمع پارادایس جنگل 2 واقع در بین رامسر و تنکابن ( کیلومتر 5 به سمت تنکابن )- کتالم – میدان کتالم – بعد از بانک  صادرات – خیابان شهدا – بعد از کوی کاسپین – نرسیده به کوی جلمک - مجتمع پارادایس 2 می‌باشد.

 

این مجتمع دارای دو فاز آپارتمانی و باغ ویلاست(در منطقه اربکله رامسر واقع شده است  و دارای چشم انداز بی نظیر و مسلط به  دریای نیلگون خزر  می باشد  که در عکس های ضمیمه کاملإ مشهوداست، و به جهت  همین  چشم انداز است که بیشتر  پنجره ها در این  مجتمع ها اعم از ویلا و آپارتمان از که تا سقف طراحی شده .

فاز 1 : مجتمع آپارتمانی   که دارای واحد های 60 متری یک خوابه و 85  متری  دو خوابه  می باشد.

فاز 2 :   باغ ویلا که  دارای قطعات 200 متری با ویلای 60متری   و 300 متری با ویلای90 متری  و500 متری با ویلای 140 متری می باشد .

ویلا ها دارای معماری مدرن و در 2 مدل ساده و گرین هاوس  عرضه می شود،  (واحد های  گرین هاوس از انرژی تجدید پذیر خورشیدی جهت  برق و گرما استفاده  می شود)

که اولین مجتمع سبز  در ایران  می باشد و با همت گروه پارادایس در حال انجام  است.

از افتخارات این مجموعه پیاده سازی تکنولوژی سبز، هم در استفاده  از تاسیسات  خورشیدی  و حتی   در طراحی  معماری ویلا نیز ، تهبیه سقف پانوراما و ایجاد  کریدر  و هوایی  برای تهویه مطبوع است.

در طبیعت خدادادی و زیبای مازندران مناظر زیبا ودل انگیز کم نیستند.

میتوان منطقه های مسکونی را نظاره گر بود که دارای آرامش  دست نیافتنی ومکان های دنج هستند وهمچنین دارای جاذبه گردشگری می باشد  که به جرات می توان گفت که بسیار نایاب است .

میتوانیم بگوئیم گروه پارادایس با در نظر گرفتن مکانی خاص ومنحصر به فرد  که هر بیننده ای را به خود محصور مینماید ودل هر انسان با ذوق وخوش سلیقه ای را جهت اقامت وماندنی شدن در این مکان زیبا را به لرزه در می آورد .

منطقه اربکه رامسر به دلیل فاصله اندکی که با دریا دارد واز ارتفاع بالا منظره دریا بسیار لذت بخش وتفریحی تمام نشدنی میباشد که در مجتمع پارادایس جنگلی 2  به صورت بارزترین شاخصه دیده می شود .

علاوه بر این با داشتن مکانی در مجتمع جنگلی ، شما علاوه بر تماشای دریای زیبا از فراز آن هر بیننده ای که لب دریا ایستاده است پنهان می باشد .

ساکنین دارای ساحل اختصاصی در مجتمع پارادایس ساحلی می باشند.